Man Strikes Back
Post Uit Hessdalen
Data
Locatie
GC De ZandloperKaasmarkt 75
1780 Wemmel
Tickets
Duur
45'
Extra
max. 144 leerlingen
Extra voorstelling - Muziek | STEAM | Robotica
1e, 2e en 3e leerjaar
Een spannende, futuristische en muzikale performance die onze omgang met robots en artificiƫle intelligentie verzinnebeeldt.
Deze voorstelling is toegankelijk voor een zeer brede doelgroep. Vandaar de keuze om ze niet enkel binnen pARTkoer aan te bieden, maar ook als extra voorstelling voor 1e, 2e en 3e leerjaar. Iedere leeftijd kijkt natuurlijk op zijn eigen manier en met een eigen referentiekader. Maar de voorstelling is zo opgebouwd dat ze er allemaal iets uit kunnen halen. Dat zal niet hetzelfde zijn voor kinderen van de 1e graad als voor kinderen van de 3e graad, maar dat hoeft ook niet. Dus zoek je nog een extra voorstelling voor 1, 2 of 3, (bovenop Figure it out of Stuck) aarzel dan zeker niet om in te schrijven.
Vijf houten driehoeken vormen het ideale decor voor een elegant en ritmisch kaatsspel van een jongleur. Een muzikant pikt in op zijn ritme.
Maar dan komen de objecten tot leven en doorbreken de routines. De bewegende piramides dagen de jongleur uit tot steeds nieuwe jongleerpatronen. De perfectie van zijn uitvoering wordt op de proef gesteld⦠Zo ontstaat een muzikale choreografie tussen mens en robot. Maar wie stuurt wie? Wie heeft wie nodig? Of gaat de dans gelijk op?
Vijf robots en ƩƩn jongleur vormen de allesbehalve alledaagse artistieke crew van āMan Strikes Backā.
Zij staan in voor een spannende, futuristische en muzikale performance die onze omgang met robots en artificiƫle intelligentie verzinnebeeldt.
Credits:
Creatie Frederik Meulyzer, Ine Van Baelen en Stijn Grupping | Performance & live muziek Frederik Meulyzer en Stijn Grupping | Choreografie Ugo Dehaes | Robotica Edwin Dertien, Gertjan Biasino, Nick van Lange, Teun van der Molen en Ugo Dehaes
Coproductie C-mine, MiramirO, Theater op de Markt en Tweetakt
Ontdek meer

Filmeducatie: Virtual Reality

