Opening Night Strombeach
De Jartellen + Ocean Wells
Data
Locatie
GemeentepleinGemeenteplein 1
1853 Strombeek-Bever
Extra
GRATIS
Geen reservatie
Timing:
19-20u Ocean Wells
21u30-23u De Jartellen
Met stevige toeters gaat de tweede editie van Strombeach van start.
De Jartellen

Met voorbeelden als Lucky Chops, Youngblood Brassband, BLOW en MEUTE valt er weinig tegenin te brengen: het 'brassband-concept' is weer helemaal terug van weggeweest!
Genoeg met de klassieke 'gitaar-drum-piano covergroepjes' met de afgezaagde playlists. Tijd voor glimmende saxen en trompetten, zwetende muzikanten en een uitgebreider repertoire dan eender welke hedendaagse coverband! Geen backing tracks, geen toegevoegde effecten. What you see, is what you get: 6 blazers, 2 percussionisten en 1 straffe zangeres.
Van Tina Turner naar een mashup van het Franse dj-duo Daft Punk. Een tussenstop bij onze kinderjaren met Studio 100 en een duik in het hardrock repertoire met AC/DC en Muse. Even een traantje wegpinken of volledig losgaan. Het is duidelijk: dit wordt een muzikaal botsauto-ritje.
Ambiance verzekerd op het strand van Strombeek!
Ocean Wells

Voor De Jartellen warmt Ocean Wells het publiek alvast op. De indierockband van Grimbergse bodem telt 5 leden (Geerhard Met den Ancxt, Joren Van Roy, Heidi Goossens, Jeroen Jorssen, Nick Preud'homme). Ze omschrijven hun muziek als hooky melodies floating on big drums, a greasy bass, fuzzy guitars and a hint of synth. Hoe dat precies klinkt, kan je ontdekken op de eerste strandavond om 19u.
Ontdek meer

Bram & Lennert + Kapitein Morgen
op Strombeach

