Ga verder naar de inhoud
A DIFFERENT MAN 005 9
Film Cinema S

A Different Man

Data

di 11.02.25 | 20u

Locatie

Schouwburg Cc Strombeek
Gemeenteplein 1
1853 Strombeek-Bever

Tickets

ā‚¬8 Basisprijs
ā‚¬7 Vriendenprijs
ā‚¬1.6 UiTPAS Kansentarief

Duur

1u52

Extra

Kijkwijzer: 16+

Bijtende satire en een omgedraaid 'Beauty & the Beast'-verhaal over een man die ontdekt dat een nieuwe verpakking niet meteen een nieuwe inhoud betekent.

De introverte Edward woont in een schimmelig appartement, wordt door zijn aandoening meer aangestaard dan hem lief is en mag enkel opdraven in belerende reclamespots. Tot hij dankzij een radicale medische procedure een totale metamorfose ondergaat en een gezicht van een knappe man ziet verschijnen. Wanneer de rol van zijn leven op zijn pad komt, verandert Edwards droomgezicht in een nachtmerrie.

Ergens tussen David Cronenberg, David Lynch en Charlie Kaufman nestelt regisseur Aaron Schimberg zich met 'A Different Man'. Een satirische komedie over een man die ontdekt dat wie je bent moeilijker te veranderen is dan je uiterlijk.

Zilveren Beer-winnaar Sebastian Stan ('The Apprentice') en Adam Pearson (acteur met neurofibromatose uit 'Chained for Life') wisselen voortdurend van identiteit. Renate Reinsve ('The Worst Person in the World') is de derde sterkhouder in deze bijzondere film.

Regie en scenario: Aaron Schimberg | Cast: Sebastian Stan, Renate Reinsve, Adam Pearson | VS 2024 | ENG gesproken, NL/FR ondertiteld | 1u52

A DIFFERENT MAN 003 8
A DIFFERENT MAN 001 4

Pers

ā€œA Different Man is een volstrekt unieke kijkervaring die niet alleen heel diep onder je huid kruipt, maar je ook laat schudden van het lachen.ā€ ā˜…ā˜…ā˜…ā˜… ā€” Humo

ā€œVloeiend beweegt ā€˜A Different Manā€™ van bodyhorror naar licht surreĆ«le tragikomedie.ā€ ā˜…ā˜…ā˜…ā˜… ā€” De Volkskrant

ā€œA different man is een donkere komedie vol heerlijk onbehagen.ā€ ā˜…ā˜…ā˜… ā€” De Standaard

ā€œIn nog geen twee uur zet Schimberg onze diepgewortelde ideeĆ«n over de relatie tussen uiterlijk en innerlijk schoon meerdere keren op zijn kop.ā€ ā€” De Filmkrant

ā€œHeerlijke satire die het midden houdt tussen Kafka, Kaufman en Cronenberg.ā€ ā˜…ā˜…ā˜…ā˜… ā€” De Morgen

Ontdek meer

En Fanfare
Film Cinema S

En Fanfare

di 18.02.25
Schouwburg Cc Strombeek
Info & tickets
Miles Davis: Birth of the Cool
Film Film op maandag / Documentaire

Miles Davis: Birth of the Cool

ma 24.02.25
Schouwburg Cc Strombeek
Info & tickets
Bird
Film Cinema S

Bird

di 25.02.25
Schouwburg Cc Strombeek
Info & tickets